Напилення полісечовини
Компанія ППУ XXI СТОЛІТТЯ пропонує облаштування гідроізоляції методом напилення полісечовини.
З появою полісечовини, розуміння того, яким міцним, довговічним, хімічно стійким може бути покриття, перевернуло не лише технічну доцільність, а й економічну ефективність у багатьох областях: будівельної, промислової, автомобільної та ін.
Полімочевина (поліурія) – це синтетичний полімер високої твердості та зносостійкості, має високий імунітет до зміни температури від -40 до + 180 ˚ С, зберігаючи свої властивості без розривів або розм'якшення.
Гідроізоляція - щільний водонепроникний прошарок з фарбувальних, рулонних або інших матеріалів, призначений для захисту будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води або матеріалу споруд від шкідливого впливу води, що омиває або фільтрує, або ін. агресивної рідини.
Гідроізоляційні роботи - комплекс захисних заходів щодо захисту від шкідливого впливу води та вологості. Може проводитися не тільки на етапі будівництва, але і при реконструкції або модернізації. Забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, підвищує їх надійність та довговічність.
Гідроізоляційні матеріали – матеріали, що застосовуються для захисту будівельних конструкцій від атмосферних опадів, від проникнення агресивних ґрунтових вод, а також забезпечення водонепроникності залізобетонних ємностей різного призначення.
Залежно від типу гідроізоляційних робіт застосовують гідроізоляційні матеріали, до яких належать: металеві листи; рулонні та листові матеріали (наприклад, геосинтетики або ПВХ мембрани); матеріали рідкого нанесення (наприклад, полісечовина, рідка гума, пробкове покриття, що напилюється); мінеральні в'яжучі матеріали; матеріали на основі бентонітових глин; сухі будівельні суміші проникаючої дії (проникаюча гідроізоляція).
Полимочевина - це еластомер, виведений з реакції продуктів ізоціанату. Дуже міцне та довговічне покриття, яке може бути нанесене практично на будь-яку основу. Зовні полісечовина схожа на щось середнє між пластмасою та гумою. Полімочевина має високу хімічну стійкість до нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів, дуже високі показники абразивостійкості. Наноситься полісечовина методом напилення.
Переваги матеріалів на основі полісечовини:
- екологічно безпечний матеріал;
- висока швидкість реакції та затвердіння (можливість напилення на вертикальні поверхні), що надає високу швидкість технологічному процесу;
- має високу хімічну стійкість до агресивних середовищ і широкого діапазону атмосферних впливів;
- отримувана поверхня немає стиків;
- матеріали не містять розчинників та пластифікаторів, не має запаху;
- виконує функцію електроізолятора і тим самим запобігає іскроутворенню;
- загальні витрати при застосуванні покриття на основі полісечовини на 20% нижчі, ніж при використанні традиційних покриттів. Ця економія досягається за рахунок скорочення часу нанесення, а також за рахунок тривалішого терміну експлуатації;
- не виділяє токсичних пар або летких органічних сполук;
- стійкість до стирання, у кілька разів вища за звичайні еластомери;
- можливість застосування за низьких температур;
- висока температурна стійкість від -60 ° С до +150 ° С;
- висока зносостійкість покриття, що перевищує покриття з гуми, епоксидних смол та бетону;
- висока еластичність покриттів за низьких температур;
- можливість покриття поверхонь складної форми.